Aktuality

Informace - jízdní řád 600290 - změna - posun o 3 minuty spojů 2,4,6

Od 7. 3. 2021 dojde ke změně jízdního řádu linky 600290. Změna spočívá v uspíšení spojů 2, 4 a 6 o 3 minuty, tak aby byla zajištěna lepší návaznost na vlaky v Chotěboři.

Dále upozorňuji, že od 7. 3. 2021 bude i nadále pokračovat omezení víkendových spojů, ke kterému se přidá ještě prázdninový režim jízdních řádů a tam kde to bylo proveditelné, tak i prodloužení intervalu mezi spoji na 2 hodiny. Linky 600290 se týká pouze pokračující omezení nedělních spojů 101 a 102.

Informace o omezení dopravy - autobus o víkendu, vlaky

informujeme o mimořádné úpravě jízdních řádů ve veřejné linkové a drážní dopravě z důvodu aktuálně platných vládních opatření v rámci snahy zamezit šíření nákazy COVID 19. Reakcí na uzavření školských zařízení dochází v linkové (autobusové) dopravě k termínu 7. 3. 2021 k zavedení prázdninového jízdního řádu (verze letních prázdnin). Současně je nadále ve stejném rozsahu omezen provoz víkendové dopravy. V drážní dopravě dochází k termínu 8. 3. 2021 obdobné redukci spojů jako v roce 2020. Pro lepší orientaci přikládám v příloze sumář daných redukcí. Současně bychom vás chtěli ujistit, že jsme připraveni velmi rychle reagovat na rozvolňování vládou nastavených opatření a například v okamžiku otevření školských zařízení obnovit spoje do podoby jízdního řádu v době školní výuky. Jakékoliv informace o jízdních řádech je možné ověřit prostřednictvím portálu IDOS www.idos.cz, případně u nás na Odboru dopravy a silničního hospodářství Krajského úřadu Kraje Vysočina. K informování cestujících využíváme jak mediální prostor, tak informace ve webovém prostředí.

Děkuji za pochopení

 seznamy jsou v přílohách

Výpadek internetu a kabelové televize 4.3.2021

plánovaný výpadek internetu  a kabelové TV na městské síti TKR Přibyslav, ke kterému dojde ve čtvrtek 4.3. 2021 od 14 hodin do (pozdních) večerních hodin. 
Prakticky by mělo být internetové připojení střídavě nedostupné v určitých intervalech (blíže nepopsaných).
děkujeme za pochopení

Kontrola a čištění komínů, revize kotlů - plyn, tuhá paliva

TOPENÁŘSKÝ SERVIS s.r.o. a společenství kominíků a topenářů - budou provádět v naší obci revize kotlů na tuhá paliva. Dále revize, kontroly a čištění komínů, kontroly kotlů na plynná paliva.

Termín je v PÁTEK 12.3.2021. ZÁJEMCI VOLEJTE!!!!!!!!!!!!!!!!

telefon 608 748 989


více letáček

ZMĚNA!!!!! POZOR!!!! Výpadek

dodavatelská firma se omlouvá, ale z důvodu onemocnění hlavního technika se montáž vysílací stanice TKR Přibyslav spojená s výpadkem internetu (oznámeno na 16.2. od 14 hod.) asi o 14 dní odkládá.
Informaci upřesníme, jakmile bude znám nový termín.

Ptačí chřipka - informace pro drobnochovatele

více viz přiložený letáček